HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Toruń i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Oferujemy codzienny dowóz diety w Toruniu oraz okolicach prosto do twojego mieszkania lub pracy. Nasi dostawcy pracują rano, od poniedziałku do soboty. W soboty otrzymasz zestaw posiłków zarówno na sobotę, jak i niedzielę. Nasz catering dietetyczny dostarczany jest w warunkach chłodniczych abyś mógł cieszyć się najwyższą świeżością swojej diety.

Pamiętaj, że dietę pudełkową dostarczamy także do miejsc, znajdujących się poza wyznaczoną strefą dowozu. Gdyby okazało się, że mieszkasz poza obszarem, w którym obowiązuje bezpłatny transport, skontaktuj się z nami. Razem ustalimy możliwość dostawy Twojego zamówienia.

Zamów dietę z dostawą do domu!

Złóż zamówienie

catering dietetyczny toruń

Catering Dietetyczny Toruń

W ofercie posiadamy wiele rodzajów diet w kilku kalorycznościach. Zarówno diety niskokaloryczne, o niskim indeksie glikemicznym, jak i specjalistyczne wykluczające gluten czy laktozę.

Pełną ofertę znajdziesz: wygodnadieta.pl/diety 

Dieta Pudełkowa w Toruniu

Jeśli zdecydujesz się na nasze usługi otrzymasz:

odpowiednio zbilansowaną dietę - za układanie jadłospisów odpowiada zespół profesjonalnych dietetyków. Masz pewność, że dieta, którą wybierasz spełnia wszystkie wymagania współczesnej dietetyki.

apetyczne dania - potrawy przyrządzane są przez profesjonalnych kucharzy, którzy dokonują wszelkich starań, by posiłki były doskonałe pod każdym względem. Dla nich liczy się nie tylko smak i kaloryczność, ale też wygląd i najwyższa jakość poszczególnych dań. Zespołem kieruje doświadczony Szef Kuchni.

• wygodną, darmową dostawę - 4 lub 5 dietetycznych posiłków będzie trafiać pod podany adres codziennie rano. W sobotę nasi dostawcy przywiozą zestawy zarówno na sobotę jak i niedzielę.

• higieniczne, nowoczesne opakowanie produktów - to ono sprawi, że Twoje dania zachowają świeżość. Dzięki niemu w prosty i szybki sposób odgrzejesz posiłek w kuchence mikrofalowej.

stały kontakt z dietetykami - nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Gdy zadzwonisz, na pewno udzielą niezbędnej rady i wyjaśnią wątpliwości.

• potrawy z profesjonalnej kuchni - catering dietetyczny przygotowujemy w specjalistycznej kuchni posiadającej certyfikat systemu bezpieczeństwa żywności HACCP. Jesteśmy certyfikowani przez renomowaną firmę DEKRA.

Obsługiwany obszar - Toruń i okolice

Dzielnice, w których dowozimy dietę pudełkową: Barbarka, Bielany, Bielawy, Bydgoskie Przedmieście, Chełmińskie Przedmieście, Jakubskie Przedmieście, Koniuchy, Mokre, Na Skarpie, Piaski, Rubinkowo, Rudak, Rybaki, Stare Miasto, Stawki, Winnica, Wrzosy

Idealny catering dietetyczny? Ten dopasowany do Ciebie. Wybierz dietę pudełkową idealną dla Ciebie.

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

22 730 00 69

×