HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Łódź i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Wybierając nasze usługi, jednocześnie wybierasz wygodną, codzienną dostawę diety prosto do twojego domu. Zestaw pięciu zbilansowanych posiłków dietetycznych dostarczamy od poniedziałku do soboty. W sobotę dostarczamy również dietę na niedzielę. Dzięki odpowiedniemu opakowaniu oraz dostarczaniu w warunkach chłodniczych nasze zestawy cateringu dietetycznego zachowują należytą świeżość.

Twoje miejsce zamieszkania znajduje się poza strefą bezpłatnego dowozu diety? Skontaktuj się z nami, spróbujemy rozwiązać ten problem i indywidualnie ustalić ewentualne koszty dostawy.

 

Zamów dietę z dostawą do domu!

Złóż zamówienie

catering dietetyczny łódź

Dieta pudełkowa Łódź

Wygodna dieta oferuje dostawę posiłków do domu lub pracy na terenie Łodzi. Zestawy dowozimy transportem chłodniczym, a więc możesz mieć pewność, że dania będą świeże. W naszej ofercie znajdziesz kilkanaście rodzajów diet. Wśród nich m.in. dieta wegetariańska, dieta niskokaloryczna, dieta bezglutenowa, dieta bezlaktozowa czy dieta dla Diabetyka. Nasze posiłki są nie tylko odpowiednio zbilansowane, ale również różnorodne i smaczne. Nasz szef kuchni czerpie inspiracje z różnych rejonów świata, a menu modyfikowane jest na bieżąco z uwzględnieniem uwag naszych Klientów. 

Dostarczamy catering dietetyczny na terenie Łodzi, Zgierza, Aleksandrowa Łódzkiego, Konstantynowa Łódzkiego i Pabianic. 

Jakie korzyści ma catering dietetyczny?

Dieta pudełkowa pozwala zaoszczędzić czas. Dzięki nam nie musisz martwić się o zakupy, gotowanie i sprzątanie. Dania są gotowe do spożycia i niewiarygodnie pyszne. Inspirujemy się wieloma kuchniami świata. Serwujemy dania kuchni indyjskiej, chińskiej, azjatyckiej i europejskiej.

Przekonujemy, że dieta nie musi kojarzyć się z głodówką. Nasze menu jest różnorodne, a estetyka ma dla nas duże znaczenie, dlatego potrawy to kulinarne arcydzieła.

Dieta pudełkowa pomaga również zdrowo i regularnie się odżywiać. Posiłki w pudełkach są bogate w witaminy, składniki mineralne, błonnik i inne niezbędne składniki odżywcze.

Tworzymy także diety z myślą o osobach zmagających się ze schorzeniami oraz nietolerancjami pokarmowymi (nietolerancja białek mleka, laktozy, glutenu).

Dieta kartonikowa to także idealna opcja dla osób, które pragną się odchudzić. Wielu zadowolonych Klientów osiągneło z nami ten cel.

Wywiad z dietetykiem 

Każdy Klient naszego cateringu jest otoczony specjalistyczną opieką. Zarówno przed rozpoczęciem diety, jak i w trakcie jej trwania może liczyć na bezpłatną konsultację profesjonalnego dietetyka. Wygodna dieta posiada własny zespół specjalistów ds. żywienia, którzy udzielają porad 7 dni w tygodniu. Rozmowa z dietetykiem to indywidualna konsultacja, podczas której dobierana jest odpowiednia kaloryczność diety, a także jej rodzaj. Podczas rozmowy specjalista pyta o wzrost, wagę i wiek. Interesuje go również stan zdrowia, jaki styl życia prowadzi Klient i czy jest aktywny fizycznie. Zawsze chce też poznać cel, jaki dana osoba chce osiągnąć.

Dieta z certyfikatem HACCP w Łodzi

Nasz catering dietetyczny jest w pełni bezpieczny, ponieważ regularnie certyfikujemy system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP. Posiadamy również audytora zewnętrznego Dekra Certification Sp. z o.o., a codzienny tryb przyjmowania dostaw pozwala do minimum ograniczyć magazynowanie surowców i znacząco przekłada się na świeżość przygotowywanych potraw.

Rodzaje diet pudełkowych

W ofercie posiadamy kilkanaście diet. Wśród nich są diety: niskokaloryczna, bez ryb, wegetariańska, wegetariańska z rybami, sportowa, Montignac’a, dla Diabetyków, bezglutenowa, bezlaktozowa, bez glutenu i laktozy, bez nabiału, bez glutenu i nabiału, ketogeniczna, wegańska, antycellulitowa. Tak szeroki wybór pozwala nam dopasowywać diety osobom, które mają różne potrzeby. Wśród nich są ci, którzy pragną się odchudzić lub zdrowo się odżywiać, wegetarianie oraz osoby zmagające się ze schorzeniami.

Obsługiwany obszar - Łódź i okolice

Dzielnice, w których dowozimy catering dietetyczny: Bałuty, Górna, Polesie, Śródmieście, Widzew, Aleksandrów Łódzki, Zgierz, Konstantynów Łódzki, Pabianice

Idealny catering dietetyczny? Ten dopasowany do Ciebie. Wybierz dietę pudełkową idealną dla Ciebie.

Dieta pudełkowa - Łódź

 

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

22 730 00 69

×