HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Lubelskie - Strefy Dostaw

Gdy okaże się, że nie mieszkasz w strefie, w której oferujemy bezpłatną dostawę, prosimy o kontakt. W takim wypadku określimy możliwość dowozu Twojego zamówienia indywidualnie. Jesteśmy w stanie realizować dostawy daleko od wyznaczonych stref.

Catering dietetyczny – województwo lubelskie

WygodnaDieta.pl to firma, dowożąca swój catering dietetyczny również do województwa lubelskiego. Jeśli więc mieszkasz w Lublinie lub okolicach, masz szansę na pyszne, zbilansowane i niskokaloryczne posiłki każdego dnia. Już dziś złóż swoje zamówienie lub zadzwoń do nas, by uzyskać pomoc dietetyka. Catering dietetyczny w województwie lubelskim tylko z Wygodną Dietą!

Catering dietetyczny – Lublin

Lublin to miasto, które dołączyło do naszej bezpłatnej strefy dostaw. Jeśli więc zależy Ci na zrzuceniu zbędnych kilogramów, a przy tym chcesz się odżywiać smacznie i zdrowo, złóż zamówienie na nasz catering dietetyczny już dziś. Dlaczego warto rozpocząć swoją walkę o zdrowie właśnie z naszą firmą? Przede wszystkim wyróżnia nas dbałość o bezpieczeństwo tworzonych dań. Certyfikowaliśmy system zarządzania bezpieczeństwem żywności HACCP. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje potrawy przygotowywane są w najlepszych warunkach. Ponadto oferujemy:

  • 15 różnych jadłospisów, dostosowanych do potrzeb naszych Klientów,
  • pięcio- lub czteroposiłkowe zestawy, codziennie dostarczane pod wskazany adres (w sobotę otrzymasz dwa zestawy dań na weekend),
  • wsparcie dietetyków przez cały czas trwania zamówienia,
  • doskonale zbilansowane posiłki,
  • pyszne dania, których smak z pewnością Cię zaskoczy.

Wybierz odpowiednie menu i kaloryczność diety, a my zajmiemy się resztą! Z naszymi posiłkami możesz skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów. Nad całym procesem czuwa grupa doświadczonych dietetyków. Dołącz do grona zadowolonych Klientów w całej Polsce i zamów catering dietetyczny do Lublina.

Dieta pudełkowa w Kurowie

Osobom, które poszukują zbilansowanej diety z dowozem do domu, polecamy dietę pudełkową w Kurowie. Nasza oferta obejmuje smaczne jedzenie w różnych wariantach. Każde menu dostępne jest w określonych kalorycznościach, zapewniających możliwość zaspokojenia zapotrzebowania kalorycznego na cały dzień. Potrawy tworzone są zgodnie z zasadami zdrowego odżywiania, aby każdy z naszych Klientów mógł liczyć na syte i wartościowe jedzenie. Nasz catering dietetyczny w Kurowie to okazja na zapewnienie sobie pełnego kompletu posiłków na cały dzień.

×