HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Catering dietetyczny w Augustowie i okolicach – strefa bezpłatnych dostaw


 

Mieszkańców Augustowa i okolic zapraszamy do skorzystania z oferty naszego cateringu dietetycznego. Jest to opcja dla każdego, kto nie lubi lub nie ma czasu gotować, a chce postawić na zdrowy, zbilansowany jadłospis. Dieta pudełkowa w Augustowie to nie tylko możliwość otrzymania smacznych, pełnowartościowych posiłków, ale także skorzystania z darmowej dostawy na zaznaczonym na mapie obszarze.

Dieta pudełkowa w Augustowie to oferta z bezpłatną dostawą na terenie zaznaczonym na mapce. Jednak w przypadku, gdy mieszkasz poza wyznaczonym terenem, również masz szansę skorzystania z dowozu posiłków. Jeżeli jesteś zainteresowany, wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a postaramy się ustalić codzienne dostawy.

Złóż zamówienie

Catering dietetyczny Augustów

Jak wygląda dowóz cateringu dietetycznego w Augustowie?

Wszystkie posiłki przygotowywane są popołudniu w przeddzień dostawy. Następnie z samego rana przewożone są do Klientów specjalnym transportem chłodniczym, utrzymującym świeżość potraw. Każde danie pakowane jest w szczelne pudełko, w którym można je odgrzać w mikrofali.

Zamawiając catering dietetyczny w Augustowie, każdego dnia otrzymasz zbilansowane posiłki, charakteryzujące się wysoką wartością odżywczą. Menu przygotowywane jest przez doświadczonych dietetyków, specjalistów z zakresu zdrowego żywienia, którzy wiedzą, czego organizm człowieka potrzebuje, aby sprawnie funkcjonować.

Catering dietetyczny w Augustowie – diety do wyboru

Nasz catering dietetyczny w Augustowie to szereg różnych diet, dzięki czemu każdy może dobrać odpowiedni jadłospis. W ofercie znajdziesz następujące diety:

W zależności od diety, może być ona przygotowywana w wartości energetycznej od 1000 kcal do nawet 4000 kcal. Przed dokonaniem zakupu skontaktuj się z naszymi dietetykami, by dowiedzieć się, czy dany zestaw odpowiadać będzie Twojemu zapotrzebowaniu.

Dieta pudełkowa Augustów

Dla kogo jest dieta pudełkowa w Augustowie?

Każdy może skorzystać z naszej diety pudełkowej w Augustowie. Jeżeli nie lubisz gotować lub nie masz na to czasu, a chcesz zdrowo się odżywiać, przyjrzyj się naszej ofercie, a z pewnością znajdziesz jadłospis dla siebie.

Wybór naszego cateringu dietetycznego w Augustowie pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, który przeznaczyłbyś na zakupy i gotowanie. Wszystkie posiłki przygotowywane są pod nadzorem specjalistów, dlatego zamawiając dietę, masz pewność, że otrzymasz potrawy zbilansowane i pełnowartościowe. Dzięki diecie pudełkowej w Augustowie możesz wreszcie o siebie zadbać. Duża zawartość witamin i minerałów, dostępna w produktach spożywczych wykorzystywanych do sporządzenia poszczególnych dań, wpłynie pozytywnie na Twoje samopoczucie. Solidnie zapakowane posiłki możesz zabrać ze sobą do zakładu pracy i zjeść w przerwie.

 

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

22 730 00 69

×