HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Wałbrzych i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Catering Dietetyczny Wygodnadieta.pl to codzienna dostawa 5 pysznych, zdrowych i świeżych posiłków wprost pod Twoje drzwi. Dostawy realizujemy samochodami chłodniczymi w godzinach porannych od poniedziałku do soboty.

Na mapie obok zaznaczono bezpłatną strefę dostaw w Wałbrzychu i okolicy. Wpisz interesujący Cię adres w okienku pod mapą aby dowiedzieć się, czy we wskazanej lokalizacji obowiązuje darmowa dostawa diety pudełkowej.

Jeżeli Twój adres znajduje się poza zieloną strefą nie oznacza to, że nie realizujemy tam dostaw. Skontaktuj się z nami, zweryfikujemy czy będziemy w stanie dostarczyć naszą dietę.

 

Zamów dietę z dostawą do domu!

Złóż zamówienie

catering dietetyczny wałbrzych

Catering Dietetyczny Wałbrzych

Szukasz różnorodnej, smacznej i zdrowej diety pudełkowej w Wałbrzychu? Dobrze trafiłeś. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest redukcja, utrzymanie, czy zwiększenie masy ciała  nasza dieta jest dla Ciebie. Jak to możliwe? Oferujemy zestawy dietetyczne w wielu kalorycznościach od 1000 kcal do 4000 kcal. Zdajemy sobie również sprawę jak ważny jest odpowiedni dobór diety i dlatego nasi dietetycy pozostają do Twojej dyspozycji. Pomogą w doborze rodzaju diety oraz odpowiedniej kaloryczności.

Dieta pudełkowa menu

W naszej szerokiej ofercie z pewnością znajdziesz dietę idealną dla Ciebie. Możesz wybierać spośród diet: niskokalorycznej, bez ryb, Montignaca, dla diabetyka, wegetariańskiej, wegetariańskiej z rybami, bez glutenu, bez glutenu i laktozy, bez nabiału, bez glutenu i nabiału, antycellulitowej oraz sportowej.

Dbamy o to aby jadłospis był nie tylko smaczny i zdrowy, ale też maksymalnie zróżnicowany i niepowtarzalny. Wielu naszych Klientów porównuje nasze dania do restauracyjnych, ale nie wierz nam na słowo. Spróbuj sam i dowiedz się dlaczego mamy tak wielu zadowolonych Klientów.

Jaki rodzaj diety wybrać?

Poniższe diety dostępne są w kilku kalorycznościach od 1000 kcal do 4000 kcal.
- dieta wegetariańska
- dieta o niskim indeksie glikemicznym
- dieta antycellulitowa
- dieta bez nabiału
- dieta bez glutenu i laktozy
- dieta sportowa
- dieta bez glutenu
- dieta bez laktozy
- dieta bez ryb
- dieta dla diabetyka
- dieta bez glutenu i nabiału
- dieta wegetariańska z rybami
- dieta niskokaloryczna
- dieta ketogeniczna

Catering dietetyczny w Wałbrzychu - obsługiwany obszar

Biały Kamień, Dolina Szwajcarska, Gaj, Glinik, Glinik Nowy, Konradów, Kozice, Książ, Lubiechów, Nowe Miasto, Piaskowa Góra, Podgórze, Podzamcze, Poniatów, Rusinowa, Osiedle Szczęść Boże, Sobięcin, Stary Zdrój, Szczawienko, Śródmieście

 

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

71 700 01 77

×