HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Opole i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Oferujemy codzienny dowóz diety pudełkowej w Opolu i okolicach. Dietę dostarczamy rano, od poniedziałku do soboty (w sobotę otrzymasz zestaw posiłków również na niedzielę). Z nami możesz liczyć na elastyczne terminy dostaw, które niezawodnie sprostają Twoim wymaganiom. Catering dietetyczny  dostarczamy w warunkach chłodniczych, możesz więc być pewien świeżości naszych posiłków.

Nie ograniczamy się do rozwożenia zamówień wyłącznie w określonych przez nas strefach. Osoby mieszkające poza obszarem, objętym bezpłatnym dowozem, mogą skontaktować się z nami aby ustalić możliwości planowanego transportu.

 

Zamów dietę z dostawą do domu!

Złóż zamówienie

catering dietetyczny opole

Dieta Pudełkowa Opole - dlaczego WygodnaDieta.pl

Mieszkasz lub pracujesz w Opolu i szukasz idealnej diety pudełkowej? Jeżeli zależy Ci na odpowiednio zbilansowanych, zdrowych, świeżych i smacznych posiłkach. Różnorodnym, niepowtarzalnym menu. Wygodnych i elastycznych dostawach oraz gwarancji bezpieczeństwa żywności i stałej opiece dietetyka? Jeżeli tak, to Catering Dietetyczny WygodnaDieta.pl jest dla Ciebie.

Catering Dietetyczny menu

W naszej ofercie posiadamy wiele diet. Wśród nich dietę niskokaloryczną, wegetariańską, dla diabetyków (o niskim indeksie glikemicznym), Montignaca, bez glutenu, bez laktozy, bez glutenu i laktozy, bez nabiału, bez glutenu i nabiału, antycellulitową oraz sportową.

Dieta pudełkowa Opole

Dietę pudełkową oferujemy w kilku kalorycznościach: 1000 kcal, 1200 kcal, 1500 kcal, 1800 kcal, 2000 kcal, 2200 kcal, 2500 kcal, 3000 kcal, 3500 kcal, 4000 kcal. Nasza oferta wciąż jest poszerzana, aby każdy mógł korzystać z cateringu dietetycznego dopasowanego do swoich potrzeb. Dietetycy oferują pomoc w doborze odpowiedniej kaloryczności oraz rodzaju diety na podstawie obranego celu diety pudełkowej, warunków fizycznych, ewentualnych dolegliwości, nietolerancji oraz poziomu aktywności fizycznej. Zadzwoń i dowiedz się która dieta spełnia Twoje wymagania.

Profesjonalna dieta pudełkowa bezpłatna dostawa - Opole i okolice

Wybierając catering dietetyczny WygodnaDieta.pl możesz być pewny jakości otrzymywanej diety.

Cały proces to połączenie wiedzy, umiejętności, profesjonalnego obiektu, sprzętu oraz lat doświadczenia i doskonalenia naszej usługi. Dołącz do tysięcy naszych zadowolonych Klientów i sprawdź dlaczego zostają z nami na dłużej.

Obsługiwany obszar - Opole i okolice

Nasz catering dietetyczny dowozimy na terenie: Armii Krajowej, Bierkowice, Chabry, Gosławice, Groszowice, Grotowice, Grudzice, Kolonia Gosławicka, Malina, Malinka, Nowa Wieś Królewska, Pasieka – Przedmieście Odrzańskie, Półwieś, Szczepanowice-Wójtowa Wieś, Śródmieście, Wróblin, Zakrzów, Zaodrze

Idealny catering dietetyczny? Ten dopasowany do Ciebie. Wybierz dietę pudełkową idealną dla Ciebie.

 

Dieta pudełkowa - Opole

 

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

22 730 00 69

×