HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Tomaszów Mazowiecki i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Catering dietetyczny w Tomaszowie Mazowieckim z bezpłatną dostawą – brzmi doskonale! Teraz możesz skorzystać z naszych usług w Tomaszowie i okolicach oraz innych miastach w województwie łódzkim. Zamów pięć starannie zbilansowanych, pysznych posiłków najwyższej jakości z dostawą pod wskazany adres.

Na mapie zaznaczono strefę bezpłatnych dostaw naszego cateringu dietetycznego. Jeśli Twoja lokalizacja mieści się poza nią, skontaktuj się z nami. Wspólnie sprawdzimy możliwość indywidualnej dostawy Twoich posiłków!

Zamów dietę z dostawą do domu!

Złóż zamówienie

Catering dietetyczny w Tomaszowie Mazowieckim – dlaczego WygodnaDieta.pl?

Jesteśmy cateringiem dietetycznym, który na rynku działa już od kilkunastu lat. Nasze doświadczenie zdobywaliśmy, tworząc pyszne posiłki dla Klientów z całej Polski. Obecnie oferujemy mnóstwo programów żywieniowych w wielu kalorycznościach i stale poszerzamy swój asortyment. Wiemy, jak ważne są jakość i bezpieczeństwo posiłków, dlatego wdrożyliśmy oraz certyfikowaliśmy system zarządzania produkcją żywności HACCP.

catering dietetyczny tomaszów mazowiecki

W naszym zespole pracują doświadczeni dietetycy, którzy układają jadłospisy każdej z diet, a także dzielą się swoją wiedzą z Klientami. Jeśli nie wiesz, jaki program żywieniowy będzie dla Ciebie odpowiedni, dietetyk chętnie odpowie na pytania, wyliczy zapotrzebowanie kaloryczne i wskaże dietę, spełniającą Twoje oczekiwania. Z porad specjalisty możesz skorzystać przed złożeniem zamówienia oraz w jego trakcie.

Jesteśmy elastyczni! Dajemy Ci możliwość zmiany harmonogramu i adresu dostaw, a także rodzaju i kaloryczności diety w trakcie trwania zamówienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz zamówić swój catering dietetyczny w Tomaszowie Mazowieckim lub zabrać dietę na urlop czy w delegację. Obsługujemy ponad tysiąc miejscowości w całej Polsce.

Bazujemy na świeżych, sezonowych produktach, które każdego dnia dostarczane są do naszego zakładu produkcyjnego. Dokładnie sprawdzamy ich jakość – jeśli nie spełniają one standardów, nie wahamy się zrezygnować z dostawy. Dzięki temu możesz mieć pewność, że catering dietetyczny dostarczony do Tomaszowa Mazowieckiego jest zawsze świeży i ma najwyższą jakość.

Jak zamówić catering dietetyczny do Tomaszowa Mazowieckiego?

Zamówienie cateringu dietetycznego do Tomaszowa Mazowieckiego jest bardzo proste. Na początku wybierz interesującą Cię dietę pudełkową. Oferujemy kilkanaście możliwości w wielu kalorycznościach: od diety niskokalorycznej, przez wegetariańską i wegańską, antycellulitową oraz sportową aż po te wykluczające gluten, laktozę czy nabiał. Również diabetycy znajdą coś dla siebie. Następnie zastanów się nad wariantem kalorycznym, który powinien być dostosowany do Twojego zapotrzebowania oraz celu, który chcesz osiągnąć. Jeśli nie wiesz, jaka dieta bądź kaloryczność będzie odpowiednia, skontaktuj się z naszym dietetykiem. Zamówienie możesz złożyć podczas rozmowy telefonicznej lub przez sklep internetowy. Wskaż adres oraz terminy dostaw, a my dostarczymy posiłki, którymi będziesz mógł cieszyć się o poranku. Złóż zamówienie już teraz!

×