HACCP – Certyfikat messenger
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Świdnica i okolice - strefa bezpłatnych dostaw


 

Oferujemy codzienny dowóz diety pudełkowej w Świdnicy i okolicach. Dostawy odbywają się w godzinach porannych od poniedziałku do soboty. Transport odbywa się samochodami chłodniczymi aby zachować najwyższą świeżość dań.

Nie ograniczamy się do rozwożenia cateringu dietetycznego wyłącznie w określonych przez nas strefach. Jeżeli mieszkasz poza obszarem objętym bezpłatną dostawą nie oznacza to, że nie będziemy w stanie dostarczać diety. Skontaktuj się z nami mailowo bądź telefonicznie i wskaż adres. Ustalimy możliwość oraz ewentualny koszt transportu.

Zamów dietę z dostawą do domu!

Złóż zamówienie

catering dietetyczny świdnica

Catering Dietetyczny z dostawą w Świdnicy

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór diet oraz kaloryczności. Niezależnie od tego czy celem diety jest odchudzanie, zwiększenie masy ciała, zdrowe nawyki żywieniowe, czy poprawa stanu zdrowia z pewnością będziemy w stanie zapewnić odpowiedni jadłospis.

Dieta Pudełkowa to bardzo wygodne rozwiązanie gwarantujące smaczne, zdrowe i odpowiednio zbilansowane posiłki dostarczane wprost pod drzwi. Gwarantujemy różnorodne i smaczne menu. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że odchudzanie przebiega łatwiej i skuteczniej gdy posiłki są smaczne i się nie powtarzają.

Dieta Pudełkowa Świdnica

Catering dietetyczny Wygodnadieta.pl to zdrowa i bezpieczna dieta pozwalająca łatwo i skutecznie osiągnąć cele dietetyczne. Za komponowanie menu odpowiadają profesjonalni dietetycy we współpracy z doświadczonym szefem kuchni. Posiłki są przygotowywane w nowoczesnej, specjalistycznej kuchni przez zespół profesjonalnych kucharzy. Bezpieczeństwo żywności jest na najwyższym światowym poziomie, co gwarantuje certyfikat HACCP regularnie potwierdzany przez zewnętrznego audytora Dekry.

Do naszych dań nie dodajemy sztucznych barwników, konserwantów i polepszaczy smaku. Korzystamy jedynie ze sprawdzonych dostawców, a świeże produkty przyjeżdżają do nas codziennie abyśmy mogli zapewnić świeże posiłki najwyższej jakości.

Dostępne rodzaje diety pudełkowej

Poniższe diety dostępne są w kilku kalorycznościach od 1000 kcal do 4000 kcal.
- dieta wegetariańska
- dieta o niskim indeksie glikemicznym
- dieta antycellulitowa
- dieta bez nabiału
- dieta sportowa
- dieta bez glutenu
- dieta bez laktozy
- dieta bez glutenu i laktozy
- dieta bez ryb
- dieta bez glutenu i nabiału
- dieta wegetariańska z rybami
- dieta dla diabetyka
- dieta niskokaloryczna
- dieta ketogeniczna

Catering dietetyczny w Świdnicy - obsługiwany obszar

Kraszowice, Osiedle Kolonia, Osiedle Młodych, Osiedle Piastów, Osiedle Słowiańskie, Osiedle Zarzecze, Osiedle Zawiszów, Osiedle Zwierzynieckie

 

Zadzwoń teraz i zamów swój catering dietetyczny:

22 730 00 69

×