HACCP – Certyfikat
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88

Jak działamy, czyli Catering Dietetyczny

WygodnaDieta.pl dostarcza smaczne, zdrowe i dietetyczne posiłki wprost pod Twoje drzwi. Każdy dzień diety to 5 zbilansowanych posiłków skomponowanych przez profesjonalnych dietetyków. Potrawy przygotowywane są przez doświadczonych kucharzy ze świeżych produktów o najwyższej jakości. Całodniowe zestawy dietetyczne dostarczamy transportem chłodniczym wprost do Ciebie o umówionej porze.

 
KROK  1
WYBIERASZ DIETĘ
Wybierz jedną z naszych diet.
 
KROK  2
ZAMAWIASZ POSIŁKI
Kliknij i wygodnie zamów dietę przez Internet.
 
KROK  3
REALIZUJEMY DOSTAWY
Rano przywozimy Ci zestaw posiłków.
 
KROK  4
TRACISZ NA WADZE
Wszystko co robisz to jesz do syta i tracisz kalorie!

Wybierasz dietę

Wybierasz jedną z oferowanych diet niskokalorycznych: 1000, 1200, 1500, 2000, 2200, 2500 kcal w wersji standardowej, wegetariańskiej, wegetariańskiej z rybami lub niskokalorycznej bez ryb. Wybrać możesz także jedną z diet specjalistycznych: bezglutenową, bezlaktozową, Montignac'a, dla Diabetyka lub Antycellullitową. Sprawdź przykładowe menu.

Pamiętaj! Zawsze możesz zadzwonić do naszego dietetyka i przedstawić nam cele, które chcesz osiągnąć, swoje preferencje, swoje nawyki i styl życia, dzięki temu będziemy mogli dodatkowo doradzić w doborze najbardziej odpowiedniej i dopasowanej dla Ciebie diety. Profesjonalni dietetycy są do Twojej dyspozycji.

Zamawiasz posiłki

Wypełniasz formularz zamówienia lub składasz zamówienie telefonicznie. Konsultanci WygodnaDieta.pl ustalają z Tobą szczegóły zamówienia, dostaw oraz sposób płatności. Po ustaleniu szczegółów otrzymasz e-mail potwierdzający zamówienie diety. Konsultanci służą także pomocą gdybyś chciał dokonać jakichkolwiek zmian w realizacji zamówienia. Po złożeniu zamówienia dokonujesz płatności przelewem lub szybką płatnością on-line. Dostępna jest także opcja płatności gotówką u kuriera w pierwszym dniu dostawy.

Realizujemy dostawy

Kuchnia posiadająca aktualny certyfikat HACCP zajmuje się przygotowywaniem dań w ramach Twojego zamówienia. Potrawy przygotowywane są przez profesjonalnych kucharzy pod okiem doświadczonego szefa kuchni. Do przygotowywania dań używamy świeżych surowców dostarczanych przez sprawdzonych dostawców. Szczelne pakowanie Twoich potraw gwarantują nowoczesne, zaawansowane technologicznie maszyny pakujące. Dzięki temu mamy pewność że przygotowujemy produkty najwyższej jakości. Bezpieczeństwo żywności jest naszym priorytetem.

Realizację zamówienia rozpoczynamy zgodnie z potwierdzeniem zamówienia przesłanym na adres e-mail. W zależności od systemu dostaw dostępnego w Twoim mieście codziennie rano lub co drugi dzień dostarczamy zestawy dietetyczne składające się z 5 posiłków: śniadania, drugiego śniadania, obiadu, podwieczorku i kolacji. Zestawy diety dostarczane są do Ciebie transportem chłodniczym przez dedykowanego kuriera. W zakładce bezpłatna dostawa sprawdź strefy i możliwości dostaw. Aby nasi kurierzy zawsze punktualnie docierali z Twoją przesyłką prosimy o 60-cio minutowy przedział dostawy. Dostarczone dania są gotowe do spożycia od razu lub po podgrzaniu. Zgrzewane opakowania, w które zapakowane są posiłki mogą być podgrzewane w kuchni mikrofalowej po zdjęciu wierzchniej folii.

Zjadasz tylko dostarczone posiłki, nie podjadasz, stosujesz się do naszych porad i...  ...tracisz na wadze

Zrzucasz zbędne kilogramy jedząc smacznie, wygodnie i zdrowo. Zyskujesz więcej wolnego czasu bez gotowania i zakupów. Zdrowie i dobre samopoczucie na co dzień idzie w parze z odpowiednią dietą. Jedyne co Ci się przyda dodatkowo to woda lub herbata (najlepiej zielona).

Sprawdź, jak smaczne może być odchudzanie z WygodnaDieta.pl

Zamów!

Catering dietetyczny WygodnaDieta.pl pozwala nie tylko tracić zbędne kilogramy, często z powodzeniem stanowi podstawę zdrowej i zbilansowanej codziennej diety.

×