HACCP – Certyfikat
Infolinia: 22 730 00 69 22 723 31 87 22 110 50 88
tacka z daniem w cateringu dietetycznym
28.12.2020

Dieta pudełkowa – cena, menu, dostawa

Dieta pudełkowa swoją popularność zawdzięcza zapewne temu, że stanowi idealną opcję dla osób zapracowanych, które nie lubią lub nie mają czasu gotować, a chcą zdrowo się odżywiać. Z takiego sposobu żywienia korzystają między innymi osoby, pracujące w korporacjach, zapracowane mamy, celebryci, a także ci, którzy stawiają na szybkie i smaczne posiłki. Na czym polega dieta pudełkowa, ile to kosztuje i jakie potrawy w niej znajdziemy?

Czym jest dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa to po prostu catering dietetyczny, który dowożony jest pod wskazany adres w godzinach porannych każdego dnia diety. Dzięki temu codziennie można liczyć na pięć zbilansowanych, świeżych posiłków, których nie musimy przygotowywać sami. Co ciekawe, jeżeli zależy nam na zdrowym odżywianiu, możemy wybrać z oferty interesującą nas dietę, a jadłospis zostanie przygotowany przez doświadczonego dietetyka, który postawi na zbilansowane dania, zapewniając nam maksymalna ilość wartości odżywczych oraz odpowiednią kaloryczność.

Rodzaje diet pudełkowych

Wybierając dietę pudełkową, mamy do wyboru szereg różnych jadłospisów, a wśród nich menu specjalistyczne. Najpopularniejsze z nich to między innymi:

Pełną ofertę, skierowaną do osób o różnych gustach i potrzebach, można zobaczyć na naszej stronie internetowej, gdzie dostępne są wszystkie diety. Nasze jadłospisy tworzone są przez doświadczonych dietetyków, którzy posiadają wiedzę niezbędną do tworzenia diet zbilansowanych, nawet przy konieczności eliminacji niektórych produktów.

Wybierając dietę pudełkową, warto zwrócić uwagę na swoje potrzeby oraz kaloryczność menu, zwłaszcza jeżeli celem diety jest utrata zbędnych kilogramów lub zwiększenie masy ciała.

Jak przygotowywana jest dieta pudełkowa?

Dla kogo przeznaczona jest dieta pudełkowa?

Kto powinien skorzystać z diety pudełkowej? Wszystkie osoby, które chcą postawić na zdrowy styl życia, ale nie mają czasu lub odpowiedniej wiedzy, aby przygotowywać posiłki samodzielnie. Catering dietetyczny, przywożony codziennie rano, to duże ułatwienie dla osób, które są bardzo zajęte. Przygotowane w pudełkach potrawy można zabrać ze sobą do pracy, nie martwiąc się o drugie śniadanie lub obiad. Stosując jakąkolwiek dietę, bardzo ważne jest systematyczne spożywanie posiłków, a codzienne menu powinno ich zawierać pięć. Odpowiednio przygotowana dieta pudełkowa składać się będzie z potraw pełnych witamin, minerałów, jak również z najważniejszych składników odżywczych, jakimi są białko, tłuszcze i węglowodany, dobrane w zalecanych proporcjach.

W dzisiejszych czasach złe odżywianie jest jednym z głównych powodów wielu schorzeń cywilizacyjnych. Nieodpowiednia dieta prowadzić może do nadwagi i otyłości, jak również nadciśnienia czy problemów z krążeniem. Często zdarza się, że osoby, które nie mają czasu na gotowanie, stawiają na fast-foody lub po prostu opierają swoje menu na gotowych przekąskach. Kiedy dostarczamy naszemu organizmowi niedostateczną ilość składników odżywczych, narażamy się na niedobory, które prowadzą do poważnych schorzeń.

Dieta pudełkowa jest rozwiązaniem na to wszystko. Szeroka oferta różnorodnych jadłospisów sprawia, że każdy może dobrać menu zgodne z indywidualnymi przekonaniami lub upodobaniami. Dodatkowo, w diecie pudełkowej codziennie otrzymujemy zestaw świeżych, zbilansowanych posiłków, które pozwolą nam przetrwać nawet najbardziej pracowity dzień.

Dieta pudełkowa – ile to kosztuje?

Cena za jeden dzień diety pudełkowej wynosi od ok. 55 zł do ok. 70 zł. Koszt zależny jest zarówno od rodzaju diety, jak i ilości kalorii, jaką dane menu ma zawierać. Dodatkowo, stali Klienci oraz grupy osób mogą liczyć na ciekawe rabaty. W koszt całej diety wliczona jest także codzienna dostawa.

Znamy już cenę cateringu dietetycznego. Czy dieta pudełkowa jest zatem droga? Wyobraźmy sobie koszt zakupu produktów do stworzenia pięciu zbilansowanych posiłków. Dodajmy do tego czas niezbędny na przygotowanie każdej potrawy. Biorąc pod uwagę, że zamawiając dietę pudełkową, nie tylko otrzymujemy posiłki na cały dzień – dostarczone pod drzwi – to jeszcze są one zbilansowane i mają wybraną przez nas liczbę kalorii, to koszt takiej usługi nie jest duży.

Dietę pudełkową można zamówić na dowolną liczbę dni. Dłuższe zamówienia gwarantują niższą cenę pojedynczego zestawu dietetycznego.

Czym jest dieta pudełkowa?

Gdzie zamówić dietę pudełkową?

Catering dietetyczny, składający się z diety pudełkowej, można zamówić na naszej stronie internetowej. Jak to zrobić? Wystarczy kilka kroków.

  •  Krok nr 1: Wybierasz dowolną dietę z naszej oferty.
  •  Krok nr 2: Zamawiasz posiłki przez internet bez wychodzenia z domu.
  •  Krok nr 3: Zestaw posiłków dostarczamy ci wybranego dnia rano (dostawa zawiera posiłki na cały dzień).
  •  Krok nr 4: Jesz do syta, ciesząc się smacznymi i urozmaiconymi potrawami!

Z diety pudełkowej korzystają miliony osób na całym świecie. Popularność tego sposobu żywienia wciąż rośnie, a szeroka oferta diet pozwala na dobranie jadłospisu, który skutecznie wpłynie na poprawę życia każdej osoby, która chce stracić na wadze i nie tylko.

×